2017 VISles Sint-Jozef basisschool Haghorst 2 juni 2017

terug naar overzicht

Vrijdag, 02 juni 2017

Visles gegeven op Basisschool Sint Josef in Haghorst, het praktijkgedeelte, vissen aan de waterkant gebeurde aan onze vijver 't Bers Kuiltje'.

De Sint-Jozef basisschool uit Haghorst heeft bij Sportvisserij Nederland een VISles aangevraagd. Eduard Hems heeft de cursus VISmeester met goed gevold afgelegd maar moet zijn praktijkles nog afleggen waar een afgevaardigde van Sportvisserij Nederland aanwezig zal zijn. Vandaag 2 juni komt Gerwin Gerlach de VISles die door Eduard gegeven wordt bijwonen en Eduard slaagt voor VISmeester. De kinderen van de groepen 7 en 8 van krijgen 's morgens een theorieles over vissen en 's middags vissen ze 2 uurtjes aan 't Bers Kuiltje. Er wordt goed gevangen en het is voor iedereen een hele leuke dag geweest. Met dank aan al onze vrijwilligers!!!